קבוצת טריגו השקעות נדל”ן, בבעלות עורך הדין רון נובונטי, טל פרץ וגל פאר, היא קבוצה מובילה ומוערכת בעלת התמחות מקיפה בהשקעות נדל”ן המציגה רמה גבוהה של יציבות, גב כלכלי איתן וצמיחה רציפה לאורך שנים.

מבינים את השוק

הניסיון, הידע, הכלים והקשרים של הקבוצה מספקים את היכולות הנדרשות לזיהוי ואיתור השקעות פוטנציאליות סולידיות וחכמות. אנו מתמחים באיתור, ייזום, והשבחת נדל”ן בהליכי תכנון מתקדמים או זמינים להקמת מתחמי בניה עתידיים. ההליכים מבוססים על הבנת המחסור הקיים בעתודות קרקע וניצול הזדמנויות בעלות ראייה ארוכת טווח. זאת בדגש על אזורי ביקוש מובילים במרכז הארץ ולאור בדיקה מעמיקה של כל עסקה, השואפת להכפיל ואף לשלש את ערכה.

פרויקטים של החברה

חברתנו יוזמת מגוון רחב של פרויקטים באזורי ביקוש במרכז הארץ:

  • פלורנטין סקוור – מתחם אורבאני גדול וחדשני על שטח של 6.4 דונם בשכונת פלורנטין, בתכנון האדריכל אילן פיבקו. על השטח מיועדות להיבנות מאתיים דירות, כולל אלפיים שלוש מאות מ”ר לשטחי מסחר, וארבעת אלפים חמש מאות מ”ר עבור משרדים.
  • בית טריגו – בניין משרדים ייחודי ויוקרתי בהרצליה פיתוח, ברחוב המנופים, המתוכנן כבניין של עשר קומות בשטח של כחמשת אלפים מ”ר, המציע מגוון משרדים עם מפרט מבנה עשיר ויוקרתי.
  • טריגו תשובה – מתחם משרדים ומסחר מתקדם בדרום הרצליה פיתוח.
  • מתחם פי גלילות – עתודת קרקע מבוקשת בקו התפר שבין צפון תל אביב לרמת השרון המיועדת להקמת שתיים עשרה אלף דירות, לצד שטחי מסחר ועסקים ושפע של שטחים פתוחים.

להשקעות נדל”ן חכמות

לקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם
קבוצת טריגו השקעות נדל”ן בע”מ בטלפון 09-8658535