בתחילת השנה בציבור התבשר על כך שחברת פז מוכרת את בעלותה על קרקעות במתחם גלילות ב-250 מיליון ש”ח. חברת פז שלטה ב-21.55 מהמתחם, לצד קרקע פרטית שהייתה בבעלותה בהיקף של 34 דונם. חברת טריגו נדל”ן משווקת את פרויקט טריגו גלילות, שנחשב לאחת מעתודות הקרקע לבנייה הגדולות ביותר בצפון תל אביב.

מתחם פי גלילות מוערך בשטח כולל של 2000 דונם והלך לשנות את פניו לחלוטין. במקום מקודמות תוכניות לבנייה של 12 אלף יחידות דיור והקצאה של 700 אלף מ”ר לשטחי מסחר ותעסוקה. התכנית אושרה וכבר היום ניתן לקבל בעלות על נכס בפי גלילות על ידי השקעה בקרקע בגלילות.

פרויקט טריגו גלילות הוא פרויקט שממוקם על קו התפר בין רמת השרון לתל אביב. פרויקט זה אמור להיות פרויקט המגורים הגדול ביותר שנבנה כרגע בישראל וכחלק ממנו יוקם מרכז מסחרי גדול. חברת טריגו נדלן מעריכה כי השכונה החדשה שתקום במתחם תהיה מורכבת מרמה גבוהה של דירות בגלילות.

מיקום אטרקטיבי – טריגו גלילות

המיקום של פרויקט טריגו גלילות – בין אזור השרון לתל אביב, מבטיח גם מגורים ואיכות חיים גבוהה וגם סמיכות ללב המטרופולין של ישראל ומרכז תל אביב. במסמך הערכת שמאי, לפי תקן 22 של השמאי הממשלתי הראשי, הופיעו גם המלצות ועדת טרכטנברג בנוגע לקרקע המיועדת לתכנון פרויקט דרום גלילות.

במסגרת הפרויקט ניתן להשקיע בקרקעות בפי גלילות, ובפרויקט טריגו גלילות אשר נחשב לאחד ממיזמי הנדל”ן המשמעותיים ביותר בישראל. מתחם שממוקם בלב ליבה של המדינה בין תל אביב לרמת השרון ומהווה השקעה משתלמת ביותר.

המתחם משתרע על 2000 דונמים, גנים ירוקים, תעסוקה, מסחר ומגדלי מגורים יוקרתיים. קרקעות בפי גלילות ממוקמות בסמוך לרמת אביב ג’, בין תפר של שלושה עורקי תנועה עיקריים: דרך נמיר, איילון, וכביש 5. פרויקט זה מהווה הזדמנות נדירה להשקיע בפיסת הנדל”ן, רגע לפני הבניה ועליית הערך.