העיר תל אביב כבר מזמן הפכה לעיר הבירה של ישראל, לפחות בכל מה שנוגע לתרבות פנאי, איכות חיים ותעסוקה. במסגרת תכנית פיתוח עירוני שנקראת תכנית 3700 תל אביב, יבנה רובע חדש לעיר, אשר ישדרג אותה ויוסיף לה עוד יותר ממה שכבר קיים בה. חברת טריגו נדל”ן, המשווקת את פרויקט הצפון החדש של תל אביב, מוצאת 3 אלמנטים חשובים שהופכים את הצפון החדש לפרויקט נדל”ן מוביל בישראל.

תשואה גבוהה

טריגו נדלןהצפון החדש הינו פרויקט שמציע תשואה מאוד גבוהה למי שמשקיע בו. הסיבה לכך היא שמחירי הנדל”ן בישראל נמצאים במגמת עלייה כבר כמה שנים, ועליית מחירים זו מאוד בולטת כאשר מדובר בעיר תל אביב ובחלקה הצפוני.

כיום מחירי הנדל”ן בתל אביב מאופיינים בעלייה מתמדת אך מקורות הקרקע הולכים ומצטמצמים. לכן, לצד תכניות של פיתוח עירוני ניתן למצוא את תכנית 3700 שכוללת את הקמתו של רובע חדש בצפון תל אביב. רובע זה יגדיר את גבולות העיר מחדש והביקוש הרב, שממילא קיים- יגדל. מצב זה הופך את ההשקעה ברכישת קרקע בצפון ת”א למשתלמת ביותר ולכזאת שתניב תשואה גבוהה בהמשך.

פוטנציאל תעסוקתי ומסחרי

ברובע החדש של ת”א ייבנו שטחי מסחר ותעסוקה שישתרעו על פני 700 אלף מ”ר. משרדי התעסוקה שיקומו, בתי הקפה, חנויות ומרכזים מסחריים מגוונים, עתידים לשנות את פני העיר תל אביב ובמיוחד את חלקה הצפוני. בחברת טריגו נדלן מציינים כי כתוצאה מכך, הרובע החדש של תל אביב יהפוך להיות אחד המרכזים הבולטים ביותר בישראל, גם מבחינת מסחר ותעסוקה.

איכות חיים גבוהה

ברובע החדש של תל אביב יוקמו 12,000 יחידות דיור. במסגרת תוכנית 3700 בנייני מגורים אלו יוסיפו לעיר עוד עשרות אלפי אנשים, אשר עבורם יסופקו מגוון רחב של מוסדות ציבור וחינוך ברמה גבוהה ובתנאים מקסימאליים. יחד עם שטחי התעסוקה והמסחר, איכות החיים שתהיה לאלו שיתגוררו בצפון החדש של ת”א תהיה מהגבוהות ביותר בישראל.