המתחם שעליו עמדה חוות הגז פי גלילות, באזור השייך לרמת השרון וצפון תל אביב, עובר בימים אלו תהליכים מואצים לקידום, אישור ותחילת עבודות בנייה למטרות מגורים. על כן, רכישת נכס במתחם גלילות מעניקה הזדמנות נדירה לבעלות על דירה באזור המבוקש ביותר בארץ, הסובל ממצוקת דיור חריפה.

אודות מתחם גלגילות

בעתיד הלא רחוק מיועד מתחם גלילות להפוך לאחד אזורי המגורים היותר מבוקשים בתל אביב והמרכז. מדובר במתחם המכונה הצפון החדש של תל אביב, אשר שוכן בשטחן של תל אביב ורמת השרון, צפונית לרמת אביב ג’. המתחם אושר לבנייה בשנת 2011 ועתיד להוות רובע עירוני מודרני ומתקדם, המקושר לנתיבי איילון ולצירי תחבורה מרכזיים נוספים, במיקום נהדר הסמוך לחוף הים עם רצועת חוף טבעית של 5 ק”מ. הרובע עצמו יכיל מגדלים עם כ- 12 אלף דירות אשר ייבנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וזאת בנוסף לפארקים רחבי ידיים, שבילי אופניים, מוסדות ציבור, תרבות וחינוך, תחנת רכבת ושטחי מסחר ובילוי בהם ישובצו חנויות, מסעדות ובתי קפה. חשוב לציין כי בימים אלו הפרויקט עובר הלכי אישור מהירים במיוחד מצידה של עיירת רמת השרון, ולכן קרקעות להשקעה בגלילות קורצות לאנשים רבים.

כדאיות ההשקעה במתחם גלילות

כידוע, השקעה בקרקעות הינה לטווח הארוך ונחשבת כיום לאחד האפיקים הכדאיים ביותר בישראל. זאת כמובן, במידה ומדובר בקרקעות השוכנות במיקום אטרקטיבי ונמצאות בהליכים פעילים ומתקדמים של קבלת אישורים. על הנתונים הללו עונה ללא ספק רכישת נכס בפי גלילות, ולמעשה זוהי אחת מהשקעות הנדל”ן המבטיחות ביותר שיש לשוק המקומי. זאת, בהיותן הקרקעות מאושרות לבניה ושוכנות בלב המרכז ובסמוך לים. כלומר, מדובר במתכון בטוח להשקעה לטווח הקצר והארוך כאחד, באזור שערך הקרקעות והדירות בו צפוי רק לעלות. הכדאיות לטווח הקצר נובעת מכך שלקרקעות הנרכשות במתחם יש פוטנציאל רווח גבוה מאוד, המאפשר את החזרת עלות ההשקעה בתוך זמן קצר יחסית. יש להבין כי שוויים של נכסים אלו אמור לעלות באופן משמעותי בכל שלב תכנון ובניה שיאושר, וכמובן להוות מקור הכנסה אטרקטיבי לאחר גמר עבודות הבניה והפיתוח של הפרויקט.

רכישת קרקעות להשקעה בגלילות עם קבוצת טריגו

קבוצת טריגו מובילה את השקעות הנדל”ן בישראל ומתמחה באיתור והשבחה של קרקעות  במיקומים המבוקשים ביותר בארץ. מיקומים אלו מאפשרים השקעות חכמות שפוטנציאל הרווח שלהן מיועד להכפיל ואף לשלש את עצמו. כיום קבוצת טריגו השקעות נדל”ן משווקת קרקעות בפי גלילות, כאשר הצטרפות לפרויקט עם הקבוצה מבטיחה לכל משקיע מעטפת מקצועית צמודה הכוללת גם ליווי וסיוע משפטי. כל זאת, עם סקירה מלאה ומקיפה של כל השקעה, ובהתאמה מלאה לצרכיו האישיים והייחודים של כל משקיע. כלומר, מדובר בהזדמנות נדירה לנצל את קידום הפרויקט באופן מואץ, ולרתום את המקצועיות והגב של טריגו לביצוע עסקה שאין כדוגמתה בישראל.