כיום, מרבית האנשים מתגוררים בדירות רגילות בתוך בניינים או בדירות קרקע, אך אנשים רבים חולמים להתגורר בסמוך לחוף הים. הנוף המהפנט, השקט, הרחצה והבילוי בסמוך אל החוף, הופכים את הים לאזור מבוקש מאוד לבנייה ולאזור בו המחירים גבוהים. עם זאת, רצועת החוף בישראל היא ארוכה מאוד ולמרות שהמחירים יכולים להיות יותר יקרים בסמוך לים, ישנן הרבה יותר דירות למכירה בסמוך לים בישראל מאשר במדינות אחרות.

מהם היתרונות המרכזיים במגורים על הים?

digitalartאיכות חיים איכות החיים בסמוך אל הים היא גבוהה. נוף פתוח וגם נוף חלקי נחשב לנוף מאוד מבוקש ולאחד הנופים האהובים ביותר שיכולים להשתקף מהחלון. כמו כן, בסמוך לים ישנה בריזה שנושבת ומאפשרת מעבר אוויר בבית וזאת נכון גם לגבי האור.

אורח חיים פעיל ובריא – אורח חיים בריא הוא דבר שמתאפשר בעיקר בזכות מיקום טוב, במיוחד כאשר מדובר על מסגרת חיים עירונית. ישנה חשיבות רבה לכך שבסמוך לבית יהיו שטחים פתוחים בהם כיף לטייל ואפשרי להתאמן. בדרך כלל, מגורים בסמוך לחוף ים יענו על צרכים אלו.

ביקוש גבוה – מכיוון שמגורים בסמוך לים נחשבים ליוקרתיים ואיכותיים, קיים ביקוש גבוה לצורת מגורים זו, מה שאומר שהאפשרויות להרוויח, למכור ולפתח את הנכס שנמצא בבעלותכם, הן רבות. כמו כן, אזור מבוקש למגורים הוא גם אזור בו הקהילה משגשגת מבחינת מוסדות תרבות וציבור וגם מבחינת תעסוקה ומסחר.

ערך נדל”ן – כיום יש מגוון של אפשרויות לעשיית רווח מעולם הנדל”ן. שתי האפשרויות העיקריות הן דמי שכירות ועליית ערך הנכס. כאשר מדובר בנכס שממוקם בסמוך לים, ניתן להרוויח משתי האפשרויות המוצעות וליהנות מדמי שכירות גבוהים ומעלייה מתמדת בערך הנכס.

קבוצת טריגו נדל”ן משווקת את פרויקט הצפון החדש של תל אביב, המציע מגורים בסמוך אל הים ברובע חדש שיגדיר מחדש את גבולות העיר תל אביב.  צפו במגורים על הים במסגרת הצפון החדש: