על פי כתבה שהתפרסמה באתר YNET, טריגו נדל”ן מימשה רכישת קרקע בתל אביב במסגרת תכנית 3700. בכתבה צוין כי המתחם בפרויקט הצפון החדש במסגרת תכנית 3700 עתיד להכיל כ-12 אלף יחידות דיור, 700 אלף מ”ר של מסחר ו-1000 דונם של פארקים ומרכזי תרבות ופנאי.

gjhhjפרויקט “הצפון החדש”, נמצא בין נתיבי איילון ממזרח, כביש חמש מדרום, כביש 2 ממערב ורמת השרון מצפון. עם השלמת העסקה, קבוצת טריגו מחזיקה בכמאתיים זכויות במתחם. במתחם גם מחזיקות חברות “קנדה ישראל”, שברשותה כ-700 זכויות, חברת סונול וחברת דלק.

קבוצת טריגו נדל”ן השקעות בע”מ היא חברה פרטית בבעלותם של עו”ד רון נובוטני, טל פרץ וגל פאר. בעשור האחרון מתמחה הקבוצה באיתור, ייזום והשבחת קרקעות אטרקטיביות- באזורי פריים לוקיישן, בשלבי תכנון מתקדמים. לאחר בדיקה מעמיקה של העסקה ושל תוכנית 3700 ת”א רוכשת החברה חטיבות קרקע בעלות פוטנציאל במטרה להכפיל ולשלש את ערכן.

עו”ד רון נובוטני, מבעלי טריגו השקעות נדלן אומר: “מימוש הקרקע בפרויקט “הצפון החדש” במסגרת 3700 תל אביב, מהווה שלב נוסף של החברה בתקיעת יתד באחת השכונות האחרונות שיבנו באזור צפון תל אביב. אנחנו בטוחים וסמוכים כי זהו יהיה אחד הפרויקטים המדוברים והמושקעים שיבנו בעתיד בישראל בכלל ובאזור המרכז בפרט”.