ענף הנדל”ן בהוד השרון הפך לחלק בלתי נפרד מהעיר המתפתחת. השילוב בין האווירה הכפרית למרחב האורבני והמיקום הכה אטרקטיבי, הפכו את העיר הכפרית הגדולה בישראל לפנינת נדל”ן מבוקשת וכדאית להשקעה.

נדל"ן בהוד השרון - המובילה בשרון במספר יחידות הדיור שאושרו לבנייה

נדל”ן בהוד השרון – המובילה בשרון במספר יחידות הדיור שאושרו לבנייה.

בעיר נמצאת כמות עתודות הקרקע שזמינות לבנייה הגדולה ביותר בכל אזור המרכז. העיר גם מכילה את השטחים הירוקים הגדולים באזור עם פארקים מהגדולים במדינה, שפע של גינות ושלל מתקנים.

הוד השרון נהנית מתהליכי פיתוח מתקדמים עם דגש רב שניתן על בנייה. נדל”ן בהוד השרון הפך לתחום מרכזי בעיר כאשר העירייה מקפידה על פיתוח בכל המישורים, עם פגיעה מינימלית בערכי איכות הסביבה.

נדל”ן בהוד השרון

העיר מובילה בכל אזור השרון במספר יחידות הדיור שאושרו לבנייה ע”י הוועדה המחוזית והותמ”ל, כך עולה מנתוני מנהל התכנון. בדו”ח השנתי של 2015 צויין כי 5778 דירות חדשות אושרו בשנה הקודמת. ניתן לראות התעניינות רבה של משקיעים ודיירים עתידיים. בין המתעניינים ישנם כאלה שלא חיפשו קרקעות בעבר, אך הבינו את האטרקטיביות בהשקעות נדל”ן בהוד השרון.

הוד השרון סומנה על ידי יזמים ומשקיעים רבים כאופציה המועדפת מבחינת היקפי בנייה. העיר עם צפיפות האוכלוסין הנמוכה באזור המרכז, מציעה שילוב ייחודי בין נופים ירוקים לאווירה עירונית תוססת, עם קרבה לקו החוף. בנוסף, הוד השרון נמצאת במרחק נגיעה ממרכזי עבודה גדולים ומערים מרכזיות הסובבות אותה.

הנגישות בעיר היא מהמתקדמות בארץ בזכות עורקי תחבורה ראשיים שמקיפים וחוצים אותה. מלבד הכבישים הבין עירוניים (531, 4, 5, 6), לתושבים קיימות אופציות תעבורה נוספות, כמו תחנות הרכבת הפרושות בעיר ושבילי האופניים הייעודיים שנסללו.

רוצים לבצע השקעת נדל”ן חכמה? לחצו כאן וקבלו מידע נוסף על מגרשים למכירה בהוד השרון.