פרוייקטים

קבוצת טריגו מזמינה אתכם להתרשם ולהכיר מקרוב את הפרויקטים המובילים שלה, הממוקמים באזורי הביקוש הטובים ביותר במרכז: פלורנטין- תל אביב, הרצליה ו-א.ת הרצליה פיתוח, מתחם גלילות ,רמת השרון וכפר סבא.

פרוייקטים

קבוצת טריגו מזמינה אתכם להתרשם ולהכיר מקרוב את הפרויקטים המובילים שלה, הממוקמים באזורי הביקוש הטובים ביותר במרכז: פלורנטין- תל אביב, הרצליה ו-א.ת הרצליה פיתוח, מתחם גלילות ורמת השרון וכפר סבא.

הפרוייקטים שלנו

פלורנטין סקוור FLORENTIN SQUARE

בלב שכונת פלורנטין, בין מוקדי הבילוי והתרבות, המסעדות הטרנדיות ומתחמי העסקים, מקימות קבוצת טריגו וסיאטל השקעות את פרויקט הדגל של השכונה המבוקשת, המציב סטנדרט פרמיום-אורבני שטרם נראה באזור. פרויקט FLORENTIN SQUARE נבנה בקונספט החדשני של עירוב שימושים ,כנהוג בערים הגדולות בעולם ומשלב במקום אחד מגורים, עסקים ופנאי

הצפון החדש THE NEW NORTH

אין כמו תל אביב! אבל מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים לקבל יותר מת"א! יותר מבתי הקפה שאתם אוהבים, יותר מקומות בילוי, מתחמי תרבות ומה לא?! קבוצת טריגו מזמינה אתכם להכיר את השלב הבא בעיר שלא עוצרת לרגע

בית טריגו

בחלקו המבוקש ביותר של מתחם העסקים בהרצליה פיתוח, עתיד להיבנות "בית טריגו" – בניין בקונספט של מסחר ומשרדים בדגש על אופי מבנה אקולוגי וירוק. מדובר בבניין ייחודי ויוקרתי שיבנה על פני כ 5 קומות ומשתרע על פני כ-3,660 מ"ר.

פרויקט המשרדים טריגו-תשובה

פרויקט המשרדים היוקרתי טריגו-תשובה של קבוצת החברות טריגו השקעות, איציק תשובה, פרשקובסקי ומולטילנד, המשתרע על שטח של כ- 7.3 דונם בהרצליה פיתוח, בסמוך לקמפוס החדש של מיקרוסופט.

כפר סבא צפון

במסגרת התכנון העתידי לפיתוח כפר סבא, באמצעות תוכנית מתאר חדשה המצויה בהתהוות, הוחלט להוציא לתכנון את תוכנית צפון בן יהודה הממוקמת מצפון לרחוב בן יהודה בעיר,התכנית תכלול הקמת שכונת המגורים חדשה המכונה "כפר סבא צפון", אשר תקום על עתודת הקרקע הגדולה האחרונה שנותרה לבנייה בעיר.בבעלות טריגו עתודת קרקע המיועדת להשבחה.

* ההדמיה להמחשה בלבד.