פרוייקטים

טריגו חברה להשקעות ושיווק נדל"ן בע"מ מזמינה אתכם להתרשם ולהכיר מקרוב את הפרויקטים המובילים שלה, הממוקמים באזורי הביקוש הטובים ביותר במרכז : פלורנטין סקוור בלב תל אביב , פרויקטים בהרצליה ואזור תעשיה הרצליה פיתוח , השקעה בגלילות הצפון החדש , רמת השרון וכפר סבא. לחברה מגוון פרויקטים בערוב שימושים , קרקעות , מסחר , משרדים ומגורים. קבוצת טריגו חברה להשקעות ושיווק נדל"ן מתמחה בפרויקטים ביזמות ובקבוצות רכישה.

פלורנטין סקוור FLORENTIN SQUARE

בלב שכונת פלורנטין, בין מוקדי הבילוי והתרבות, המסעדות הטרנדיות ומתחמי העסקים, מקימות קבוצת טריגו השקעות נדל"ן וסיאטל השקעות את פרויקט הדגל של השכונה המבוקשת, המציב סטנדרט פרמיום-אורבני שטרם נראה באזור. פרויקט FLORENTIN SQUARE נבנה בקונספט החדשני של עירוב שימושים ,כנהוג בערים הגדולות בעולם ומשלב במקום אחד מגורים, עסקים ופנאי
פלורנטין סקוור

הצפון החדש THE NEW NORTH

אין כמו תל אביב! אבל מה אם היינו אומרים לכם שאתם יככולים לקבל יותר מת"א! יותר מבתי הקפה שאתם אוהבים, יותר מקומות בילוי, מתחמי תרבות ומה לא?! קבוצת טריגו השקעות מזמינה אתכם להכיר את השלב הבא בעיר שלא עוצרת לרגע
הצפון החדש תלאביב

בית טריגו

בחלקו המבוקש ביותר של מתחם העסקים בהרצליה פיתוח, עתיד להיבנות "בית טריגו" – בניין בקונספט של מסחר ומשרדים בדגש על אופי מבנה אקולוגי וירוק. מדובר בבניין ייחודי ויוקרתי שיבנה על פני כ 5 קומות ומשתרע על פני כ-3,660 מ"ר.
בית טריגו הרצליה פיתוח

SOUTH GATE

פרויקט המשרדים היוקרתי טריגו-תשובה של קבוצת טריגו חברה להשקעות ושיווק נדל"ן בע"מ, איציק תשובה, פרשקובסקי ומולטילנד, המשתרע על שטח של כ- 7.3 דונם בהרצליה פיתוח, בסמוך לקמפוס החדש של מיקרוסופט.

כפר סבא צפון

במסגרת התכנון העתידי לפיתוח כפר סבא, באמצעות תוכנית מתאר חדשה המצויה בהתהוות, הוחלט להוציא לתכנון את תוכנית צפון בן יהודה הממוקמת מצפון לרחוב בן יהודה בעיר,התכנית תכלול הקמת שכונת המגורים חדשה המכונה "כפר סבא צפון", אשר תקום על עתודת הקרקע הגדולה האחרונה שנותרה לבנייה בעיר.בבעלות טריגו עתודת קרקע המיועדת להשבחה.
כפר סבא צפון טריגו השקעות נדל"ן

חוף התכלת-הרצליה פיתוח

על הדרך שבין הרצליה לצפון תל-אביב, מערבית לכביש החוף, בין מרינה הרצליה ומלון מנדרין, עומדת רצועת קרקע גדולה בשטח של כ- 2,200 דונמים. הקרקע, המצויה כיום בתהליך שינוי יעוד (בתוכנית ה.ר. 2200), נמצאת בשטח השיפוט של עיריית הרצליה וממוקמת במיקום מרכזי בסמיכות לחוף הים, המרינה, צומת גלילות ובקרבה לכביש החוף ולצירי התנועה המרכזיים.
חוף התכלת הרצליה פיתוח

הוד השרון שביל התפוזים

הוד השרון לגור בעיר, להרגיש בכפר הוד השרון המונה כ 51,000- תושבים, ידועה כעיר הכפרית הגדולה בישראל, בזכות העובדה כי מחצית משטחה של העיר היא בנייה צמודת קרקע. זו גם הסיבה לצפיפות האוכלוסין הנמוכה בעיר צפיפות האוכלוסין הנמוכה ביותר מבין ערי השרון. בשנים האחרונות, נהנית העיר מתהליכי פיתוח ובנייה מואצים, הנרקמים לצד שמירה קפדנית על ערכי איכות הסביבה, בהתאם לצביונה של העיר.
הוד השרון שביל התפוזים

TLVIEW

תוכנית תא/ 3700 הינה אחת מעתודות הקרקע האחרונות והמבוקשות ביותר בתל אביב,וממוקמת על קו רצעות החוף בין רחוב צבי פרופס מדרום, למלון מנדרין מצפון. בתוכנית מתוכנן רובע עירוני חדש שאושרע ל ידי שר הפנים במועצה הארצית בשנת 2015 .

* ההדמיה להמחשה בלבד.