fbpx

הוד השרון שביל התפוזים

הוד השרון שביל התפוזים

הוד השרון לגור בעיר, להרגיש בכפר. הוד השרון המונה כ 51,000- תושבים, ידועה כעיר הכפרית הגדולה בישראל, בזכות העובדה כי מחצית משטחה של העיר היא בנייה צמודת קרקע. זו גם הסיבה לצפיפות האוכלוסין הנמוכה בעיר צפיפות האוכלוסין הנמוכה ביותר מבין ערי השרון. בשנים האחרונות, נהנית העיר מתהליכי פיתוח ובנייה מואצים, הנרקמים לצד שמירה קפדנית על ערכי איכות הסביבה, בהתאם לצביונה של העיר.
כך, נמצא בעיר פארקים מהגדולים בארץ, שפע של גינות, פינות נוי ומתקני משחקים, מערכת חינוך מהטובות בישראל, אולמות ומגרשי ספורט ועוד. כל אלה, הפכו את הוד השרון למבוקשת ביותר ע"י משפחות צעירות, הנוהרות אליה מדי שנה והופכות אותה לעיר בעלת מאזן ההגירה החיובי הגבוה באזור השרון. המשפחות הצעירות, מצטרפות לתושביה האיכותיים והוותיקים של העיר, המתמקמים ברובעי מגורים משופרים ומעוצבים, בעיר שהצמחייה הירוקה שולטת בה.
העיר נהנית מנגישות גבוהה לכל חלקי הארץ, הודות לכבישים הבין עירוניים המקיפים אותה, 4, 5, 6 531 ותחנות הרכבת. הוד השרון, על כל מעלותיה, מהווה גם דוגמא לצמיחה עירונית ונחשבת לאחת הערים המתוכננות במדינה. מתוך שטחה המוניציפאלי, אשר עומד על כ- 20,000 דונם, מחצית מיועד לתכנון ופיתוח עתידי- כמות עתודות הקרקע הגדולה ביותר לבנייה ופיתוח באזור!

מיקום

מיקום מנצח אזור השרון היה מאז ומתמיד מיקום מצוין למגורים עבור משפחות, זוגות צעירים ועוד. אזור השרון מציע קרבה לקו החוף של ישראל, ומשלב בין נופים ירוקים, כמו מטעים ופרדסים, לבין אווירה אורבנית ותוססת.

מתחם השרון

השכונה הכי טובה בהוד השרון עוד לא כאן , אבל ההזדמנות להשקיע בה , כן ! במיקום מושלם, בעיר הכפרית הנחשקת בישראל, עתיד לקום אחד הפרויקטים המבוקשים ביותר – מתחם השרון. המיקום האטרקטיבי והשילוב בין האווירה הכפרית לאורבנית, הם רק חלק מהדברים שהופכים את מתחם השרון לפרויקט נדל"ני מבוקש כל כך להשקעה. מתחם השרון נמצא בסמיכות ללב הנדל"ני המתפתח של הוד השרון. הקרקע נמצאת במתחם המוגדר כאזור פיתוח עירוני גם על פי תכנית המתאר המחוזית תמ״מ 21/3 וכן על פי תכנית המתאר המקומית המתוכננת של הוד השרון תכנית הר/ 2050 . התכנית כוללת מאות דונמים לפיתוח ותיצור רצף אורבני לשכונות הקיימות מסביב. לקבוצת טריגו השקעות, המשווקת קרקעות במתחם, נסיון רב בשרון ככלל ובהוד השרון בפרט. כך, אחד הפרויקטים המוצלחים של הקבוצה באזור, ״הדר בשרון – הוד השרון״, אשר שווק לפני שנים מועטות כקרקע חקלאית, נמצא כיום רגע לפני היתרים.
מתחמים ציבוריים מפותחים. מיקום מנצח. איכות חיים

מאפייני הפרויקט
מתחם השרון משתרע על שטח של מאות דונמים, מה שמאפשר בנייה רחבת היקף וריווח. הביניינים שעתידים להיבנות הם בבניה רוויה, כך שייווצר רצף עם השכונות הבנויות הסמוכות למתחם והערך הנדל"ני של הפרויקט יעלה. מסגרת הפרויקט משווקות קרקעות חקלאיות בבעלות פרטית שמיועדות לבניה עתידית לפי תכנית העירייה ותכניות המחוז. המתחם צפוי להיות לאחד משטחי המגורים המרהיבים והמבוקשים ביותר באזור המרכז ועל כן, השקעה בו צפויה להשתלם במיוחד.

תכניות פיתוח
מתחם השרון צפוי להיות מתחם ציבורי מפותח מאוד שיכלול גינות, פארקים, בתי ספר, גני ילדים ובתי מסחר, אשר יעמדו לטובת התושבים. גודלו של המתחם מאפשר את הקמתם של מוסדות שונים ומגוונים ומעניק תחושה של נוחות וקהילתיות.

משקיעים נכון בעתיד של הוד השרון.
בזכות כל אלו ויותר.

גלריה

*הדמיות להמחשה בלבד.

סרטון

נגן וידאו

בחינת תוכנית הר 1202 הוד השרון באמצעות אתר רשות מקרקעי ישראל

בדיקת תוכניות החלות על קרקעות להשקעה באמצעות אתר רשות מקרקעי ישראל

עו"ד נובוטני רון

הקרקע אינה זמינה לבניה

השאירו פרטים:

אתר זה משתמש בעוגיות

דילוג לתוכן