אודותינו

קבוצת טריגו השקעות ונדל”ן בע”מ הינה חברה פרטית בבעלות עו”ד רון נובוטני, טל פרץ וגל פאר. הקבוצה מתמחה בתחום הנדל”ן על כל רבדיו, עבור אפיק השקעות נדל”ני. החברה הינה בעלת איתנות פיננסית ובזכות כך נחשבת לחברה יציבה, הצומחת לאורך השנים.

קבוצת טריגו מתמחה בזיהוי מגמות בשוק, זיהוי הפוטנציאל והשקעות חכמות וסולידיות.

הקבוצה נהנית ממוניטין רב בזכות מקצועיותה ואמינותה והיא בעלת מאגר של לקוחות נאמנים וקבועים הרוכשים קרקעות במסגרת שלל הפרויקטים של החברה.

הקבוצה צמחה מתוך התמחות בכניסה למתחמים עתידיים שיבנו ופרויקטים יזמיים, מתוך ההבנה העסקית המעמיקה לפיה קיים מחסור בעתודות קרקע, ומתוך ראיה אסטרטגית של חשיבות תפיסת פוזיציה כיום, עבור השנים הקרובות. הקבוצה חולשת על מספר גדול של מתחמים באזורי הביקוש הטובים ביותר בארץ, הממוקמים באזור המרכז, בדגש על דרום תל אביב ברחובות שלמה והרצל, אזור התעשייה הרצליה פיתוח, צפון מערב תל אביב, מתחם גלילות, הרצליה, ומספר אזורים באזור השרון.

בין הפרויקטים המובילים של הקבוצה ניתן למנות את פרויקט דרך שלמה פינת הרצל תל אביב המונה כ-200 יח”ד, 4,500 מ”ר תעסוקה וכ-2,300 מ”ר מסחר, פרויקט משרדים בהרצליה פיתוח ברחוב המנופים, מתחם גלילות, עסקה גדולה שנעשתה עם קבוצת עזריאלי, בה הושלמה רכישת מניותיה של חברת סונול בחברת פי גלילות.

מתחם גלילות, הממוקם במיקום הטוב ביותר בארץ מפאת קרבתו הן לתל אביב, הן להרצליה, הן לכביש החוף והן לכביש 5, הינו המתחם שעתיד להבנות במועד הקרוב ביותר. כאשר המתחמים בפרויקט מתחם גלילות יהיו זמינים, יוקמו פרויקטים רק על ידי מי שהשכיל לתפוס פוזיציה במתחם, אחרת יהיה קושי רב בקניית קרקעות על מנת להקים פרויקטים משמעותיים במתחם עתידי מוביל זה.

עשור של הצלחה נדל”נית

קבוצת טריגו מתמחה בעשור האחרון באיתור, ייזום ,השבחת קרקעות ופרוייקטים  באזורי ביקוש מובילים בשלבי תכנון מתקדמים. לאחר בדיקה מעמיקה של העסקה, רוכשת החברה חטיבות קרקע בעלות פוטנציאל, במטרה להכפיל ולשלש את ערכןוכן מקימה פרויקטים למגורים ולתעסוקה.

היווסדות הפעילות של הקבוצה מהווה תולדה של השקעות בנדל”ן: הקבוצה רוכשת קרקעות זמינות לבניה לבנייה מיידית וכן קרקעות בהליך תכנוני מתקדם ומאפשרת ללקוחותיה להצטרף לרכישה, שהינה רכישה זולה באופן משמעותי ובעלת פוטנציאל רווחיות גבוה, כאשר הקרקע תהיה זמינה ומוכנה. הקבוצה חולשת על מתחמים בהם יבנו בשנים הקרובות מאות יחידות שיכולות להפוך ליחידות דיור, מגורים, מסחר וכו’.

שירותי מעטפת מקצועיים

קבוצת טריגו מספקת מכלול שירותי מעטפת מקצועיים, לרבות מימון ושירותים משפטיים, בליווי משרד עורכי הדין מיכאל שיין המלווה את עסקאות המכר. החברה מורכבת מצוות יועצי נדל”ן מוסמכים ובעלי ניסיון של שנים רבות בתחום.

קבוצת טריגו מתמחה במתן פתרון בהתאם לצרכים המשתנים של לקוחותיה, תוך סקירה וניתוח של כל ההיבטים הרלוונטיים באמצעות שיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם, בהם עורכי דין, שמאי מקרקעין, אדריכלים ועוד.

DUNS_logo_150x180שותפות ושקיפות

קבוצת טריגו מאמינה שהצלחת החברה והמוניטין שלה, טמונים בשותפות ושקיפות מול אלפי לקוחותיה, כמו גם בידע ובניסיון, בבחירת המיקומים הטובים ביותר וביצירת עסקאות בעלות פוטנציאל השבחה. בזכות אלו הפכה טריגו לאחת מחברות הנדל”ן המובילות בתחומה.

לאחרונה נכנסה קבוצת טריגו השקעות למדד החברות היוקרתי של גלובס- DUN’S 100. השתלבות בדירוג זה מעידה על השתייכות לקבוצת החברות המובילות והמצליחות במשק הישראלי, ומהווה חותם של איכות לחברה ולמנהליה. חותם זה הוא הוכחה לאיתנות, מובילות ומצוינות ומהווה כלי אסטרטגי המסייע לחשיפה ולהרחבת ההזדמנויות העסקיות של החברות המדורגות – מול לקוחות, ספקים ומשקיעים בארץ ובעולם.

המייסדים

קבוצת טריגו נדל”ן נוסדה על ידי שלושה שותפים: איש העסקים טל פרץ, עורך הדין רון נובוטני והיזם גל פאר, שבשילוב היכרותם המוקדמת כחברי ילדות ותמהיל תכונות בהן יזמות, דבקות במטרה, החלטיות, מקצועיות, יסודיות ויושרה, הצליחו להגשים את חלומם, בזכות הסינרגיה שנוצרה משילוב תכונותיהם המשלימות.

 

רון נובוטני

רון, עו”ד המתמחה בתחום הנדל”ן, בעברו עבד כעו”ד במשרד עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום הנדל”ן המשמש כיועץ מוביל לרשויות מקומיות ולגופים ציבוריים גדולים. רון מרכז את כל האספקט המשפטי ניהולי בטריגו, והוא בעל ידע משפטי עשיר ומעמיק.

טריגו נדל"ן - בעלים

טריגו נדל”ן – בעלים

טל פרץ

איש העסקים טל פרץ הוא בעל עבר עשיר בתפקידים ניהוליים בחברות מובילות. טל אמון על הצד המסחרי בחברת טריגו, מומחיותו הינה באיתור קרקעות באזורי ביקוש בעלות פוטנציאל השבחה גבוה.

גל פאר

הקים וייסד שורה של עסקים ומיזמים מצליחים, בהם לוח פוקוס, וניהל מאות עובדים. גל אחראי על הצד השיווקי בטריגו, מתמחה במדיות ובפרסום, ואחראי על כלל הקמפיינים לפרויקטים של טריגו.

 

למידע ופרטים נוספים אודות חברתנו ובעלי התפקידים בה צרו קשר עם קבוצת טריגו נדל”ן בטלפון – 09-8658535.