בית טריגו
בית טריגו היינו בניין משרדים ייחודי ויוקרתי, בן 10 קומות, אשר עתיד לקום בחלקו המבוקש ביותר של מתחם העסקים בהרצליה פיתוח, על פני כ- 4,900 מ”ר.
גולת הכותרת של הפרויקט הינה תכנון אדריכלי מרהיב, אשר מאפשר לדיירים ליהנות ממשרדים המתפרשים על קומה שלמה ומחופש מוחלט בבחירת גודל המשרד, החל ממשרד קטן (160 מ”ר ) ועד משרד של קומה שלמה (640 מ”ר).

כל אלה יחד עם מפרט טכני עשיר, לובי יוקרתי, חניון תת קרקעי והיהלום שבכתר: מרפסת בכל משרד, הופכים את הבחירה בבית טריגו לבחירה עסקית מנצחת.

למידע נוסף אודות הפרויקט חייגו 09-8658535

קבוצת טריגו נדל”ן מקימה את פרויקט בית טריגו בהרצליה פיתוח, בו מתוכנן להיבנות בניין משרדים בן עשר קומות יוקרתי וייחודי בנוף המקומי. הבניין ישתרע על שטח של כ-חמשת אלפים מ”ר וייהנה מתכנון אדריכלי מתקדם ואיכותי עם פרישת משרדים במגוון גדלים, ממשרדים בגודל של כמאה שישים מ”ר ועד למשרדים על פני קומה שלמה. פרויקט משרדים יוקרתי בשילוב עם מפרט טכני מושקע ועשיר הכולל בין היתר חניון תת קרקעי, לובי מרשים ומפואר וגם מרפסת עבור כל משרד. והכל במיקום מעולה ההופך את הפרויקט לאחד המבוקשים באזור המרכז.

בית טריגו הינו פרויקט משרדים עתידי בצמוד לבית Microsoft החדש, ברחוב המנופים שבהרצליה, המאופיין בסטנדרטים חדשים וגבוהים ביותר. קבוצת טריגו השקיעה בפרויקט כ-תשעים מיליון שקלים, הפרויקט יוקם על שטח של 1.7 דונם, ועם שטח בניה של כחמשת אלפים מ”ר. זאת עבור בניין יוקרה שמשרדיו מוצעים למכירה ולא להשכרה. הבניין תוכנן על ידי משרד האדריכלים הפריזאי המצליח של שראל דוראל ודן, האחראי על מגוון פרויקטים גדולים לרבות מבנים עבור חברות טושיבה ורנו. בניין המשרדים עצמו מתוכנן כך שיספק מענה למגוון צרכים עסקיים. הוא כולל מתחמים בגדלים שונים החל משטחים של מאה שישים מ”ר ועד שש מאות ארבעים מ”ר. בנוסף עובדי המשרדים ייהנו מחניון תת קרקעי, לובי יוקרתי, פאטיו עצום ושירותי שמירה.

למידע ופרטים נוספים אודות פרויקט בית טריגו בהרצליה פיתוח התקשרו: 09-8658535.

לפרטים נוספים לגבי פרויקט זה ופרויקטים נוספים של הקבוצה, אנא מלאו את פרטיכם ונציג שלנו ישמח לחזור אליכם בהקדם.


 מאשר קבלת חומר שיווקי מעת לעת